RSS RSS RSS
Pregled Programa Sport Klub  
06:15Max Bet VESTI
07:00F1 Malaysia – Trening 2 DIREKTNO
08:30Euroleague: Fenerbahce – Unicaja
10:00Pregled portugalske lige – Portugol
10:45Euroleague: Alba – Crvena zvezda
12:30F1 Malaysia – Trening
14:00La Liga Magazin
14:30Euroleague: Olympiacos – Efes
16:00Moto GP Qatar – Trening 2 Moto GP DIREKTNO
16:50Svet fudbala
17:30Euroleague: Nizhny – CSKA DIREKTNO
19:15SK STUDIO DIREKTNO
20:45Kvalifikacije za EP: Spain – Ukraine DIREKTNO
23:00Max Bet VESTI
23:30Pregled Kvalifikacija za EP
00:00Moto GP Qatar – Trening
01:00WTA i ATP Masters Miami DIREKTNO
04:15Kvalifikacije za EP: Macedonia – Belarus
07:00WTA i ATP Masters Miami
11:00Euroleague: Olympiacos – Efes
12:45Euroleague: Alba – Crvena zvezda
14:30Pregled Championship
15:00Mobil 1 The Grid
15:30NBA Action
16:00WTA i ATP Masters Miami DIREKTNO
00:00Inside Grand Prix – Malaysia
00:30Kvalifikacije za EP: Slovakia – Luxemburg
02:15Euroleague: Nizhny – CSKA
04:00Kvalifikacije za EP: Switzerland – Estonia
05:45Kvalifikacije za EP: Liechtenstein – Austria
06:45Euroleague: Zalgiris - Barcelona
08:30Mobil 1 The Grid
09:00NBA: Portland - Golden State
11:00Trans World Sport
12:00Fudbal - prijateljska utakmica: Germany - Australia
14:00Euroleague: Emporio Armani - Laboral Kutxa
15:45PL Netbusters
16:15Euroleague: Fenerbahce - Unicaja
18:00CHTV News
18:15NBA Action
19:00Euroleague: Galatasaray - Panathinaikos DIREKTNO
20:45Euroleague: Real Madrid - Maccabi DIREKTNO
22:30Premier League Magazin
23:00Kvalifikacije za EP: England - Lithuania
00:45Kvalifikacije za EP: Slovenia - San Marino
02:45Svet Sporta Magazin
03:15Euroleague: Olympiacos - Efes
05:00Ekstremni Svet Sporta
05:30NBA Inside Stuff
06:00Švajcarska liga: Young Boys – Zurich
07:45Euroleague: Emporio Armani – Laboral Kutxa
09:15ATP Masters Miami
11:15ATP Uncovered
11:45NBA: Portland – Golden State
13:30NBA Action
14:00Euroleague: Olympiacos – Efes
15:30Premier League Magazin
16:00WTA i ATP Masters Miami DIREKTNO
20:45Kvalifikacije za EP: England – Lithuania DIREKTNO
22:45Kvalifikacije za EP: Spain – Ukraine
00:30Kvalifikacije za EP: Macedonia – Belarus
02:15Kvalifikacije za EP: England – Lithuania
04:00Euroleague: Nizhny – CSKA
05:30Kvalifikacije za EP: Switzerland – Estonia
07:00Arnold Palmer Invitational Highlights
08:00Valero Texas Open Day 1
11:00LET Lalla Meryem Cup Higlights Day 1
12:00Trophee Hassan II Day 2/1 DIREKTNO
14:00Investec Cup Highlights
15:00European Tour Weekly Episode 853
15:30Trophee Hassan II Day 2/2 DIREKTNO
18:30Inside PGA Tour Episode 12
19:00Golfing World Episode 050
20:00Valero Texas Open Day 2 DIREKTNO
23:00LPGA Kia Classic Day 2 DIREKTNO
02:00Trophee Hassan II Day 2
17:30KHL Play-off Finale Istoka (G1): Bars – Sibir DIREKTNO
20:45Kvalifikacije za EP: Montenegro – Russia DIREKTNO
20:45Kvalifikacije za EP: Moldova – Sweden DIREKTNO
20:45Kvalifikacije za EP: Switzerland – Estonia DIREKTNO
Sport Klub

Sport Klub Televizija

Bulevar Zorana Đinđića 8a
11000 Beograd, Srbija

Telefon: +381(0)11/400-10-64

E-mail: office@sportklub.info

© Sport Klub 2010 - 2015