RSS RSS RSS
Pregled Programa Sport Klub  
06:00Košarka (M) – prijateljska: USA – Argentina
08:00Max Bet VESTI
08:30Trans World Sport
09:20ATP 500 Washington / WTA Premier Stanford FINALE
11:15F1 Hungaroring – TRKA
13:15Košarka (M) – prijateljska: USA – China
15:00Pregled ATP 500 Washington
16:00Max Bet VESTI DIREKTNO
16:30SK STUDIO DIREKTNO
17:00ATP Masters Toronto DIREKTNO
18:30WTA Premier Montreal DIREKTNO
01:00ATP Masters Toronto & WTA Premier Toronto DIREKTNO
04:00Košarka (Ž) – prijateljska: USA – Select Team USA DIREKTNO
06:00Ukrajinska liga: Shakhtar – Zirka
07:45Škotski Liga kup: East Stirlingshire – Rangers
09:30Japanska liga: Kashima – Urawa
11:15Austrijska liga: Sturm – Salzburg
13:05Atletika Dijamantska liga: London – Day 2
15:10Škotski Liga kup: St. Jonhstone – Falkirk
17:00ATP Masters Toronto & WTA Premier Montreal DIREKTNO
23:00Košarka (M) – prijateljska: USA – China
01:00ATP Masters Toronto & WTA Premier Montreal DIREKTNO
04:45Kineska liga: Liaoning – Shanghai
06:00WTA Bastad FINALE
07:35ATP Gstaad FINALE
09:15Liga Evrope kvalifikacije (2nd leg): Domžale – Shakhtyor Soligorsk
11:05Danska liga: Nordsjaelland – Midtjylland
12:50Svet Sporta Magazin
13:20NASCAR: Indianapolis
16:45Car Fashion
17:10Austrijska liga: St. Polten – Austria (W)
19:00Košarka (M) – prijateljska: USA – China
20:45Škotski Liga kup: Rangers – Stranrear DIREKTNO
22:40Američki fudbal Liga šampiona F4 FINALE: Wroclaw Panthers - Milano Seamen
01:10Zlatni Momenti YU Sporta
01:15Ruski Superkup: CSKA – Zenit
03:05Ekstremni sportovi: Osijek
07:00Car Fashion
07:30Danska liga: Nordsjaelland – Midtjylland
09:15Austrijska liga: St. Polten – Austria (W)
11:00ATP 500 Washington FINALE
13:00Kineska liga: Hebei – Changchun
14:45WTA Premier Stanford FINALE
16:30Atletika Dijamantska liga: London – Day 1
18:30Košarka (M) – prijateljska: USA – China
20:15Speedway World Cup (event 1): Denmark
23:15Škotski Liga kup: Rangers – Stranrear
01:00NASCAR: Indianapolis
04:30ATP Masters Toronto & WTA Premier Montreal
06:00The Open Championship 2016 Day 1
17:00Golfing World Episode 136
18:00The Open Championship 2016 Day 2
06:15Barca TV: Juliano Belletti - Unexpected Melody
06:40Fudbal (prijateljska): Bayern - Manchester City
08:25Košarka (M) - prijateljska: USA - China
10:10Američki fudbal Liga šampiona F4 FINALE: Wroclaw Panthers - Milano Seamen
12:30Na današnji dan
12:45Ruski Superkup: CSKA - Zenit
14:35WTA Premier Stanford FINALE
16:15Danska liga: Nordsjaelland - Midtjylland
18:00InCycle
18:30WTA Premier Montreal & ATP Masters Toronto DIREKTNO
22:15Na današnji dan & Zlatni Momenti YU Sporta
22:35Švajcarska liga: Basel - Sion
00:20Chelsea TV: Rapid - Chelsea
02:05Premier League - najbolji mečevi: Leicester - Aston Villa
03:55MUTV: Top 10 - League Cup Heroes
04:05Liga šampiona kvalifikacije (2nd leg): Crvena zvezda - Valletta
05:50MUTV: Top 10 - Fergie Time Goals
Sport Klub

Sport Klub Televizija

Bulevar Zorana Đinđića 8a
11000 Beograd, Srbija

Telefon: +381(0)11/400-10-64

E-mail: office@sportklub.info

© Sport Klub 2010 - 2016